Seřizovač kontrolních automatů

Sídlo společnosti
Dvořákova 997, 563 01, Lanškroun
Jsme významný výrobce v oblasti komponentů pro automobilový průmysl.

Náplň práce

  • nastavování a seřizování strojů, údržba strojů v souladu s plánem údržby
  • vedení příslušné výrobní a strojní dokumentace
  • plnění úkolů dle pokynů vedoucího zaměstnance a technologa
  • zodpovědnost za kvalitu, optimalizace využití strojů
  • aktivní přístup k LEAN aktivitám a neustálému zlepšování pracoviště
  • 12-ti hodinový nepřetržitý provoz

Požadujeme

  • SOU ve strojním oboru výhodou - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
  • povědomí o údržbě strojů
  • uživatelská schopnost práce na PC - Word, Excel
  • schopnost samostatně se rozhodovat
  • spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení a pravidelný mzdový růst
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4,5 % z měsíční hrubé mzdy
  • příspěvek na stravování
  • podpora osobního rozvoje
  • podpora sportovních aktivit a zdraví
  • firemní kulturní a společenské akce

Publikováno
15. 10. 2024
Místo práce
Lanškroun
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Zuzana Obrajterová
Mobil