Obchodní zástupce / odborný konzultant se specializací na inkontinenční pomůcky

Sídlo společnosti
Lhota u Příbramě 13, 26101, Příbram
Jsme obchodní společnost s výhradním zastoupením zahraničních výrobců zdravotnických prostředků a technologií. Na českém trhu působíme již 33 let.

Náplň práce

  • prezentace a prodej našich produktů u praktických lékařů a specialistů, v lékárnách a prodejnách zdravotnických prostředků
  • účast na odborných seminářích a kongresech a pomoc s jejich organizací
  • prodejní aktivity s cílem plnění vlastního prodejního plánu
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • vzdělání zdravotnického směru, min.  SŠ - vhodné pro zdravotní sestry
  • přirozenou schopnost komunikovat
  • prezentační a organizační dovednosti a chuť pracovat samostatně
  • znalost práce na PC - Microsoft Office
  • ŘP sk. B
  • základní znalost AJ
  • bydliště v regionu

Nabízíme

  • zajímavou individuální práci
  • flexibilní pracovní dobu
  • motivační mzdové ohodnocení vč. bonusů
  • kompletní zaškolení a trénink potřebných znalostí
  • služební vůz, logistické vybavení, zaměstnanecké výhody, sick-days atd.

Publikováno
16. 10. 2024
Místo práce
celá ČR
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Hana Pušecová